Od czego zacząć?

Napisz do mnie, korzystając z formularza kontaktowego na tej stronie, opowiedz mi krótko o sobie i o Twoich potrzebach rozwojowych.

Jako coach służę pomocą w sformułowaniu Twoich aspiracji, zatem nie musisz mieć stuprocentowej jasności co do Twoich celów. Wystarczy, że znasz ogólny kierunek pożądanej zmiany.

Następnie zaplanujemy rozmowę osobistą, przez telefon lub za pośrednictwem Skype. Jest to bezpłatne spotkanie, które pomoże nam ustalić, czy moje kwalifikacje coacha odpowiadają Twoim potrzebom.

Jeśli tak, zaplanujemy pierwsze spotkanie coachingowe, poświęcone dokładnemu omówieniu tego, co będzie celem coachinu, i dlaczego to jest ważne i znaczące dla Ciebie.

Na podstawie tej rozmowy przygotuję dla Ciebie indywidualny program, który Ci przedstawię w czasie kolejnej sesji. Będzie to oryginalny program, skrojony specjalnie dla Ciebie, uwzględniający Twoje unikalne zasoby i potrzeby.

Od tego momentu będziemy kontynuować spotkania co 2-3 tygodnie, a między spotkaniami będziesz realizować specjalnie zaprojektowane ćwiczenia (praktyki), co doprowadzi do osiągnięcia wyznaczonych celów.